Şimdi Ara
Canlı Destek

Tekne ve yat sahipleri, genelde kendi prensiplerine uygun yat personeli bulmakta sorun yaşamaktadırlar. Tekne sahiplerine yetişmiş, dürüst, çalışkan ve denizi bilen ve tarafımızdan daha önce denenmiş profesyonel yat personeli sağlamaktayız.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak sizlerden gelen talepler doğrultusunda, tekneniz için kaptan, makinacı, aşçı, gemici, kamarot, hostes ve housekeeper gibi profesyonel ve referanslı personel ekibimizden, sizin için özenle seçiyor ve istihdamını sağlıyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.