Şimdi Ara
Canlı Destek

Hastanede ameliyat olan ya da evde geçici bir hastalığı olan hastanız var ve bir kaç günlük refakatçi arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Refakatçilerimiz hastayı giydirme, yemek yedirme, ilaçlarını verme, kişisel ihtiyaçlarını giderme konusunda hastaya yardımcı olurlar.

Refakatçi olmak sabır ve özveri isteyen bir iştir. Daha yeni tanıdığınız ve geçici süre yanında kalacağınız hastanızla uyum içinde olacak, onu anlayacak ve anlaşacak doğru refakatçiyi ERENKÖY DANIŞMANLIK ekibimizden sizin için özenle seçiyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.