Şimdi Ara
Canlı Destek

MS hastalığının tedavisi olmamakla birlikte bakımı oldukça zor bir hastalıktır. Sadece hastalığın bulunduğu evre durdurulabilmekle veya ilerlememesi sağlanabilmektedir.

MS hastalığının birçok farklı çeşidi görülmektedir. Görme bozuklukları, yürüme güçlüğü, zamanla kaslarda zayıflama, unutkanlık, epilepsi nöbetleri gibi hastayı ve çevresindekileri zorlayıcı evrelerle devam eder. Hasta yatağa veya tekerlekli sandalyeye bağımlı hale gelebilir.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak portföyümüzde tecrübeli ve referanslı MS Hasta Bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.