Şimdi Ara
Canlı Destek

Evinizin tertip, temizlik ve düzeni konusunda uzman ev işlerinden maksimum seviyede bilgi ve tecrübeye sahip, ev yönetimi becerileri olan, yemek konusunda maksimum bilgi ve beceriye sahip, servis konusunda uzman, evinizin ihtiyaçlarının karşılanması konusunda çalışanları yönlendirebilecek bir Kahya-Süpervizör arayışınız mı var?

Yatılı veya gündüzlü, yabancı veya Türk uyruklu Kahya-Süpervizörlerinizi ERENKÖY DANIŞMANLIK ekibimizden sizin için özenle seçiyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.