Filipinli elemanlar ülkelerinde çocuk bakıcılığı, bebek bakıcılığı, temizlik işleri, yaşlı bakımı konusunda eğitim gördükleri için sertifika alarak ülkemize geliyorlar.

Dolayısıyla tecrübeleri tescillenmiş oluyor. İngilizce olan ana dilleri, aile ve çocuklarınıza eğitim için önemli bir avantaj sağlıyor. Eğitimli ve kültürel olarak çok uyumlu olmaları sayesinde uzun soluklu çalışmaktadırlar.

Deneyimli tecrübeli referanslı Filipinli, Nepalli ve Endonezya'lı bakıcılarımızla (sıra ve gün) beklemeksizin hizmet vermekteyiz.

Tecrübe ve donanıma göre fiyat çizelgesi değişim göstermektedir

Detaylı bilgi için www.filipinli-bakici.com

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 4 ay sürede elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 3 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 / +90 532 138 28 01 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.