Şimdi Ara
Canlı Destek

Çeşitli fiziksel veya ruhsal engelleri olan bireyler günlük yaşamda pek çok zorlukla karşılaşırlar. Engelli hastalarımız yaşamlarını devam ettirmek için genelde yanlarında başka kimselerin desteğine ihtiyaç duyarlar.

Aile, anne ve baba desteği bu hastalarımızda çok önemli bir yere sahiptir. Psikolojik destek almak, engelli hastayla sürekli iletişim halinde olmak hastaya bir nebzede olsa içinde bulunduğu durumdan uzaklaştırabilir. Özellikle engelli bakımı hizmetlerinin iyileştirilmesi hem hayatlarını kolaylaştıracak hem onları mutlu edecektir. Onların mutlu olması, deneyimli bakıcıların ellerinde olması sizlere de rahat bir nefes aldıracaktır.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak portföyümüzde tecrübeli ve referanslı ENGELLİ Hasta Bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.