Şimdi Ara
Canlı Destek

Demans Hastalığı unutkanlığın hastalık boyutuna gelmiş halidir diyebiliriz. Bu hastalık maalesef hastanın günlük yaşamsal fonksiyonlarını etkiler, algılamada güçlük yaşar ve hastanın yaşamını olumsuz yönde etkiler.

Hasta zaman kavramını unutur ve hasta zamansız davranışlarda bulunur. Sürekli takip altında olması ve hasta bakıcısının her an, her dakika onun yanında bulunması gereklidir. Eğer hastayla ilgilenecek hasta bakıcı yoksa bu hastalığın bakımı oldukça zordur. Demans hastalarınız için hastalığı çok iyi tanıyan, tecrübeli bakıcı bulmanızı önermekteyiz.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak portföyümüzde tecrübeli ve referanslı DEMANS Hasta Bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.