Şimdi Ara
Canlı Destek

Kalabalık ailelerin yemeklerini yapmak, ofis ya da iş yerinde çalışanlara yemek yapmak, yaşı gereği yemek yapmaya gücü yetmeyenler için, çalıştıkları için yemek yapmaya vakti olmayan aileler, bireyler için ve herhangi bir hastalığı nedeniyle belirli bir listede yer alan yemek türlerinden yemesi gerekenler için yatılı veya gündüzlü aşçı arayışlarınız için ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak deneyimli ve referanslı Aşçı kadromuzdan sizin için en doğru seçimi yaparak doğru aşçı ile çalışmanızı sağlıyoruz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.