Şimdi Ara
Canlı Destek

Alzheimer hastalığı genelde kendini öğrenme zorluğuyla göstermeye başlayan, kişinin gündelik işlerini yapmakta zorluk çekmezken zaman ilerledikçe günlük basit aktiviteleri de yapamaz olduğu, sonraki evrelerde kendisini ve başkalarını tehlikeye sokacak hareketler yapacak hale geldiği bir hastalıktır.

Bu hastalığa yakalanmış bir bireyin bakım ihtiyacı uzun yıllar sürebilir ve bakımı veren kişi bu süre boyunca sabırlı, anlayışlı, şefkatli, soğukkanlı ve yaratıcı olmalıdır. Alzheimer’lı kişilere genellikle ailedeki kişiler bakım verir. Bazı aileler de bu ağır ve zorlayıcı sorumluluğu bir Alzheimer Hasta Bakıcısı ile paylaşma yoluna gider.

ERENKÖY DANIŞMANLIK olarak portföyümüzde tecrübeli ve referanslı Alzheimer Hasta Bakıcısı adayları da bulunuyor. Ailedeki bireylerden biri bu hastalığa yakalandıysa ve kendisini güvenle emanet edebileceğiniz bir hasta bakıcısına ihtiyaç duyuyorsanız bizimle irtibat kurabilirsiniz. Ne gibi özelliklere sahip, hangi saatlerde ve günlerde çalışacak bir hasta bakıcısı istediğinizi öğrendikten sonra kısa süre içinde sizi uygun bir adayla buluşturabiliriz.

SİZE EN UYGUN ELEMANI NASIL BULUYORUZ?
İletişim bilgilerinizi aşağıdaki formdan bize ulaştırabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak almak istediğiniz hizmeti ve aradığınız güvenilir eleman özelliklerini tespit eder ve size 1 gün içerisinde en az 4 tane eleman profilini resimleri ve referanslarıyla sunar.

PEKİ, ELEMANDAN MEMNUN KALMAZSAM?
Size sunulan seçeneklerden, en uygun elemanı seçtikten sonra sözleşme sürecimiz başlar. Siz, şirketimiz ve elemanın bulunduğu 3 taraflı bu sözleşme, 3 ay içerisinde elemandan memnun kalmamanız durumunda şirketimizin size aynı kriterlerde 2 yeni eleman daha sağlayacağını taahhüt eder.

BİZE NASIL ULAŞABİLİRSİNİZ?
Soru ve dilekleriniz için aşağıdaki iletişim formumuzu doldurabilir veya +90 216 411 87 75 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.